/Files/images/d1a0206fee47a2e33c4dae6987a9f8d7.gif Еколого-натуралістичний напрямок

Екологічна освіта є фундаментом, стрижнем освіти сталого розвитку.

Вона націлена на набуття знань і навичок, які сприяють формуванню сучасного екологічно свідомого суспільства.

Програми гуртків еколого-натуралістичного напряму забезпечують оволодіння учнями знаннями про довкілля, про проблеми і загрози у зв’язку з погіршенням якості навколишнього середовища, формування екологічного мислення та екологічної культури особистості, набуття досвіду розв’язання екологічних проблем, залучення до практичної природоохоронної діяльності.

№ з/п Назва гуртка Кількість груп Кількість вихованців Прізвище, ім’я побатькові керівника гуртка
1Природа рідного краю 2 22 Михайленко Любов Василівна
2 Юні квітникарі 1 14 Михайленко Любов Василівна
3 Юні екологи 1 12 Михайленко Любов Василівна

Біологічні дисципліни є невід'ємною складовою допрофільної підготовки та профільного навчання майбутніх екологів, зоологів, лісівників оскільки вирішують завдання органічного поєднання дисциплін біологічного спрямування та охорони навколишнього природного середовища.

Головна мета та завдання еколого-натуралістичних гуртків – формувати у вихованців екологічну культуру, екологічно-активну позицію, практичні уміння діяти для збереженнядовкілля, виховувати шанобливе ставлення до природи.

Робота гуртків планується з урахуванням місцевих умов, а також рівня знань вихованців.

Методи, які використовують педагоги на заняттях: спостереження, вікторини, ігри, досліди, експерименти, робота з літературою, залікові заняття, опитування, захист творчих робіт та ін.

Результатом роботи гуртків еколого-натуралістичного спрямування є участь та досягнення у обласних та Всеукраїнських конкурсах, акціях, проектах.

Кiлькiсть переглядiв: 296

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.