/Files/images/f6c253be713ab71b2ea93fa4fb5580e3.gif

Гуманітарний напрямок

Протягом останніх років у зв’язку з трансформацією суспільної свідомості молодь потребує поглиблення історичних знань, пов’язаних з рідним краєм та навичками самоврядування, яка зможе активно діяти у всіх сферах життя своєї держави.

№ з/п Назва гуртка Кількість груп Кількість вихованців Прізвище, ім’я по батькове керівника гуртка
1 Берегиня 1 14Фролова Наталія Олександрівна
2Віват інтелект113Сенько Ірина Анатоліївна

Мета гуртків цього напряму – створення умов для самореалізації учнівської молоді, формування ключових компетентностей особистості через залучення її до участі у прийняті можливих рішень, вивчення історії та культури рідного краю, України та країн Європейського союзу. Зміст програм передбачає: ознайомлення з «самоврядуванням», його суть, завдання та організація; темами про рід, родину, сім'ю – їх традиції; про культуру українців та мову; про історичні та культурні пам’ятки; історію ремесел та обрядів; про народні символи та українські обереги; про святині України.

На заняттях гуртків використовуються різноманітні форми (заняття, практичні заняття, екскурсія, віртуальна екскурсія тощо); методи навчання: пояснювально-ілюстративний, репродуктивний, дискусійний, проблемно-пошуковий. Перевірка набутих знань вихованців здійснюється під час проведення практичних занять у формі вікторин, тренінгів, проектів, дискусій, масових заходів, виконання індивідуальних занять та представлення результатів.

Вивчаючи історію своєї країни та створюючи проекти заходів учнівського самоврядування, учні розвивають допитливість та уяву, критичне та творче мислення , шукають відповіді на складні питання сьогодення.

Кiлькiсть переглядiв: 123

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.