ОБДАРОВАНІ ДІТИ ЗАКЛАДУ 2014-2015 н.р

/Files/images/obdarovan_dti/100_5298.jpg

Прізвище, ім'я дитини Мисник Дарина
Вік 15 років
Назва гуртка “Різьблення по дереву”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання) І і ІІІ місця районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва“Знай і люби свій край” (2015)
Керівник гуртка Дурманов Євгеній Олександрович

/Files/images/obdarovan_dti/100_5292.jpg

Прізвище, ім'я дитини Солодовнік Анна
Вік 14 років
Назва гуртка “В'язанняна спицях”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання) 1) І і ІІІ місця районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”(2015); 2) учасниця обласного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” (2015)
Керівник гуртка Величенко Ольга Володимирівна

/Files/images/obdarovan_dti/100_5279.jpg

Прізвище, ім'я дитини Гусейнов Гусейн
Вік 12 років
Назва гуртка “Конструювання та пошиття одягу”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання) 1) І місце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” (2015);
2) ІІІ місце обласного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” (2015)
Керівник гуртка Малоїд Тетяна Миколаївна

/Files/images/obdarovan_dti/100_5277.jpg

Прізвище, ім'я дитини Воробей Аліна
Вік 9 років
Назва гуртка “Народна вишивка”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання) І місце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” (2015)
Керівник гуртка Селюкова Ольга Володимирівна

/Files/images/obdarovan_dti/100_5281.jpg

Прізвище, ім'я дитиниЛуганцев Костянтин
Вік 10 років
Назва гуртка “Комп'ютерна підготовка”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання) 1) учасник Обласного конкурсу“Застосування комп'ютерних технологій у навчально-виховному процесі” (2015);
2) учасник 13 Міжнародного конкурсу з Веб-дизайну та комп'ютерної графіки (2015).
Керівник гуртка Тихомиров Олексій Володимирович

/Files/images/obdarovan_dti/100_5299.jpg

Прізвище, ім'я дитини Хроленок Олександра
Вік 12 років
Назва гуртка “Чарівний папір”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання) 1) І місце районної акції “Ялинка”(2015);
2) І місце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” (2015);
3) І місце районного етапу конкурсу “Безпека в житті — життя в безпеці” (2015);
3)учасниця обласного етапу конкурсу “Безпека в житті — життя в безпеці” (2015);
4) учасниця обласної виставки-конкурсу з мистецтва оригамі “Симфонія весни” (2015)
Керівник гуртка Криштопа Тетяна Володимирівна

/Files/images/obdarovan_dti/100_5290.jpg

Прізвище, ім'я дитиниДомишлинець Ангеліна
Вік 12
Назва гуртка“В'язання на спицях”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання) 1) І і ІІ місця районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”(2015);2) учасниця обласного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” (2015).
Керівник гуртка Величенко Ольга Володимирівна

/Files/images/obdarovan_dti/100_5289.jpg

Прізвище, ім'я дитини Байдалюк Артем
Вік 14
Назва гуртка“Авіамодельний"
Досягнення (конкурси, виставки, змагання) 1) ІІ місце районних міських змагань на кубок В.В. Сенька (2015);
2) учасник Обласної виставки технічної творчості (2015).
Керівник гуртка Артюх Сергій Іванович

/Files/images/obdarovan_dti/100_5288.jpg

Прізвище, ім'я дитиниМасалико Ярослава
Вік16
Назва гуртка“Моделювання іграшок-сувенірів”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) І місце Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки “Новорічна композиція” за роботу “Ялинка” у номінації “Стилізована ялинка”;
2) І місце районного конкурсу “Славетний геній Придесення”;
3) І місце районної акції “Ялинка без ялинки” у номінації “Новорічна ялинка”;
4) І місце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”;
5) І місце районного конкурсу дитячої творчості “Безпека в житті — життя в безпеці”;
6) І місце конкурсу декоративно-прикладного мистецтва “Я маю талант”;
7)учасниця Всеукраїнської Акції “Лист пораненому”;
8) учасниця конкурсу“Моя Валентинка” - 2015 рік.
Керівник гурткаБордакова Антоніна Миколаївна

/Files/images/obdarovan_dti/100_5282.jpg

Прізвище, ім'я дитиниМотора Олена
Вік9
Назва гуртка“М'яка іграшка”, “Умілі рученята”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) ІІ місце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”(2015);
2) ІІІ місце обласного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” (2015).
Керівник гурткаВеличенко Ольга Володимирівна

/Files/images/obdarovan_dti/100_5285.jpg

Прізвище, ім'я дитиниПриліпко Дарина
Вік14
Назва гуртка“Моделювання іграшок-сувенірів”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) І місце Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки “Новорічна композиція” за роботу “Ялинка” у номінації “Стилізована ялинка”;
2) І місце районного конкурсу “Славетний геній Придесення”;
3) І місце районної акції “Ялинка без ялинки” у номінації “Новорічна ялинка”;
4) І місце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”;
5) І місце конкурсу декоративно-прикладного мистецтва “Я маю талант”;
6)учасниця районного конкурсу патріотичної пісні;
7) учасниця Всеукраїнської Акції “Лист пораненому” - 2015 рік.
Керівник гурткаБордакова Антоніна Миколаївна

/Files/images/obdarovan_dti/100_5284.jpg

Прізвище, ім'я дитиниКозлова Анна
Вік10
Назва гуртка“М'яка іграшка”, “Умілі рученята”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)Гран-прі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Безпека в житті — життя у безпеці”(2015).
Керівник гурткаВеличенко Ольга Володимирівна

/Files/images/obdarovan_dti/100_5294.jpg

Прізвище, ім'я дитиниПархоменко Владислава
Вік12
Назва гуртка“М'яка іграшка”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) І місце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”(2015);
2) ІІІ місце обласного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” (2015).
Керівник гурткаВеличенко Ольга Володимирівна

/Files/images/obdarovan_dti/100_5297.jpg

Прізвище, ім'я дитиниБондаренко Станіслав
Вік15
Назва гуртка“Різьблення по дереву”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) ІІ місце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”(2015);
2) ІІ місце обласного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” (2015).
Керівник гурткаДурманов Євгеній Олександрович

/Files/images/obdarovan_dti/100_5296.jpg

Прізвище, ім'я дитиниЗборщик Артем
Вік16
Назва гуртка“Різьблення по дереву”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) ІІ місце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”(2015);
2) ІІ місце обласного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” (2015).
Керівник гурткаДурманов Євгеній Олександрович

/Files/images/obdarovan_dti/image (1).jpg

Прізвище, ім'я дитиниБуйненок Катерина
Вік14
Назва гуртка“В'язання на спицях”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) І місце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” (2015);
2) учасниця обласного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” (2015).
Керівник гурткаВеличенко Ольга Володимирівна
Кiлькiсть переглядiв: 111

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.