ОБДАРОВАНІ ДІТИ ЗАКЛАДУ 2015-2016 н.р

/Files/images/Скоряк Анна.JPG

Прізвище, ім'я дитиниСкоряк Анна
Вік11 років
Назва гуртка“Народна вишивка”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)ІІмісце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” (2016)
Керівник гурткаСелюкова Ольга Володимирівна


/Files/images/Войстрик Анастасія.JPG

Прізвище, ім'я дитиниВойстрик Анастасія
Вік14 років
Назва гуртка“Моделювання іграшок-сувенірів”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) Переможниця районного етапу обласної краєзнавчо-патріотичної акції учнівської молоді “Від роду і до роду збережемо традиції народу” (2016);
2)Переможниця конкурсу “Український сувенір” (2016);
3) І місце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва“Знай і люби свій край”, у номінації “Народна лялька” (2016);
4) Імісце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знайі люби свій край”, у номінації “В'язання гачком і спицями” (2016);
5)Переможниця конкурсу-фестивалю “Таланти багатодітної родини” (2016);
6)Учасниця виставки виробів у СБК (2016);
7) Учасниця Конкурсу сувенірів (2016).
Керівник гурткаБордакова Антоніна Миколаївна

/Files/images/obdarovan_dti/100_5285.jpg

Прізвище, ім'я дитиниПриліпко Дарина
Вік15
Назва гуртка“Моделювання іграшок-сувенірів”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) І місце Всеукраїнськоїноворічно-різдвяної виставки “Новорічна композиція” за роботу “Ялинка” уномінації “Стилізована ялинка”;
2) І місце районного конкурсу “Славетний геній Придесення”;
3) І місце районної акції “Ялинка без ялинки” у номінації “Новорічна ялинка”;
4) І місце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знайі люби свій край”;
5) І місце конкурсу декоративно-прикладного мистецтва “Я маю талант”;
6)Учасниця районного конкурсу патріотичної пісні;
7)Учасниця Всеукраїнської Акції “Лист пораненому” (2015);
8) Імісце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знайі люби свій край”, у номінації “Вишивка” (2016);
9)Переможниця конкурсу “Поліський зорепад” (2016);
10)Учасниця районного конкурсу “Новорічна ялинка” (2016);
11)Учасниця виставки виробів у СБК (2016);
12) Учасниця Конкурсусувенірів (2016).
Керівник гурткаБордакова Антоніна Миколаївна

/Files/images/Півторацький Олександр.JPG

Прізвище, ім'я дитиниПівторацький Олександр
Вік15
Назва гуртка“Різьблення по дереву”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)Імісце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знайі люби свій край” (2016).
Керівник гурткаДурманов Євгеній Олександрович

/Files/images/Неживой Ростислав.JPG

Прізвище, ім'я дитиниНеживой Ростислав
Вік12
Назва гуртка“Різьблення по дереву”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)Імісце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знайі люби свій край” (2016).
Керівник гурткаДурманов Євгеній Олександрович

/Files/images/Єзапенко Павло.JPG

Прізвище, ім'я дитиниЄзапенко Павло
Вік11
Назва гуртка“Різьблення по дереву”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)ІІ місце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знайі люби свій край” (2016).
Керівник гурткаДурманов Євгеній Олександрович

/Files/images/Шевчук Антон.JPG

Прізвище, ім'я дитиниШевчук Антон
Вік15
Назва гуртка“Різьблення по дереву”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)ІІІмісце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знайі люби свій край” (2016).
Керівник гурткаДурманов Євгеній Олександрович

/Files/images/Гучок Олександр.jpg

Прізвище, ім'я дитиниГучок Олександр
Вік17 років
Назва гуртка“Волейбол”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) Імісце районного змагання з волейболу (2016);
2) VІ місце обласногозмагання з волейболу (2016);
3) ІV місце Обласногочемпіонату “Колос” (2016);
4) Учасник Чемпіонатуобласті серед дорослих (2016).
Керівник гурткаЗборщик Олександр Іванович

/Files/images/Тапальський Олександр.jpg

Прізвище, ім'я дитиниТапальський Олександр
Вік17 років
Назва гуртка“Волейбол”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) Імісце районного змагання з волейболу (2016);
2) VІ місце обласногозмагання з волейболу (2016);
3) ІV місце Обласногочемпіонату “Колос” (2016);
4) Учасник Чемпіонатуобласті серед дорослих (2016).
Керівник гурткаЗборщик Олександр Іванович

/Files/images/obdarovan_dti/100_5282.jpg

Прізвище, ім'я дитиниМотора Олена
Вік10
Назва гуртка“М'яка іграшка”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) ІІ місце районного етапувиставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”(2015);
2) ІІІмісце обласного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знайі люби свій край” (2015);
3) Імісце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового таобразотворчого мистецтва “Знай і люби свій рідний край” (2016);
4) ІІмісце обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсудекоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва “Знай і люби свій ріднийкрай” (2016).
Керівник гурткаВеличенко Ольга Володимирівна

/Files/images/Гапоненко Ксенія.JPG

Прізвище, ім'я дитиниГапоненко Ксенія
Вік10 років
Назва гуртка“М'яка іграшка”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) ІІмісце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знайі люби свій край” (2015);
2)Учасниця обласного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва“Знай і люби свій край” (2015);
3) ІІмісце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знайі люби свій край” (2016);
4)Учасниця обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсудекоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва “Знай і люби свій ріднийкрай” (2016).
Керівник гурткаВеличенко Ольга Володимирівна

/Files/images/obdarovan_dti/100_5290.jpg

Прізвище, ім'я дитиниДомишлинець Ангеліна
Вік12
Назва гуртка“В'язання на спицях”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1)Учасниця районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва“Знай і люби свій край” (2014);
2) І і ІІ місця районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужитковогомистецтва “Знай і люби свій край” (2015);
3)Учасниця обласного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва“Знай і люби свій край” (2015);
4) Імісце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового таобразотворчого мистецтва “Знай і люби свій рідний край” (2016);
5)Учасниця обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсудекоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва “Знай і люби свій ріднийкрай” (2016).
Керівник гурткаВеличенко Ольга Володимирівна

/Files/images/Гавій Вероніка.JPG

Прізвище, ім'я дитиниГавій Вероніка
Вік8 років
Назва гуртка“Роботаз бісером”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) ІІ місце обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчогомистецтва “Знай і люби свій край” (2016);
2) Нагороджена подякою начальника Управління освіти і науки Чернігівської обласної державноїадміністрації за активну участь в обласному фестивалі-конкурсі обдарованої молоді Чернігівщини “Поліський зорепад — 2016. Родинне коло”.
Керівник гурткаГавій Ольга Григорівна

/Files/images/Мелашіч Тимофій.JPG

Прізвище, ім'я дитиниМелашіч Тимофій
Вік12 років
Назва гуртка“Юнілісівники-дендрологи”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) Учасникприродоохоронної акції “Ліси для нащадків” (2014);
2) Нагороджений грамотоюНаціонального еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України таУкраїнського товариства охорони птахів учасниківприродоохоронно-пропагандистської акції “Птах року” (2015);
3) Учасникнауково-дослідницької роботи “Зростання, користь і цілющі властивості чорницізвичайної” (2015).
Керівник гурткаКудіна Тетяна Іванівна


/Files/images/Гончаров Владислав.JPG

Прізвище, ім'я дитиниГончаров Владислав
Вік13 років
Назва гуртка“Юнілісівники-дендрологи”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) Учасникприродоохоронної акції “Ліси для нащадків” (2014);
2) Нагороджений грамотоюНаціонального еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України таУкраїнського товариства охорони птахів учасників природоохоронно-пропагандистськоїакції “Птах року” (2015);
3) Учасникнауково-дослідницької роботи “Зростання, користь і цілющі властивості чорницізвичайної” (2015).
Керівник гурткаКудіна Тетяна Іванівна

/Files/images/obdarovan_dti/100_5281.jpg

Прізвище, ім'я дитиниЛуганцев Костянтин
Вік11 років
Назва гуртка“Комп'ютерна підготовка”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) Учасник Обласного конкурсу “Застосуваннякомп'ютерних технологій у навчально-виховному процесі” (2015);
2)Учасник 13 Міжнародного конкурсу з Веб-дизайну та комп'ютерної графіки (2015);
3) ІІмісце Обласного конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій, вномінації “Web-дизайн”(2015);
4) Імісце районного етапу ІХ Обласного конкурсу учнівської комп'ютерної творчості(2016);
5) Учасник ХІ Обласногоконкурсу учнівської комп'ютерної творчості (2016).
Керівник гурткаКриштопа Тетяна Володимирівна

/Files/images/Сухотська Катерина.JPG

Прізвище, ім'я дитиниСухотська Катерина
Вік10 років
Назва гуртка“Чарівний папір”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) ІІІ місце районної акції “Ялинка”(2015);
2) ІІІмісце районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та живопису напротипожежну і техногенну тематику (2015);
3) Імісце районного етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знайі люби свій край” (2016);
4) Учасниця обласногоетапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свійкрай” (2016).
Керівник гурткаКриштопа Тетяна Володимирівна

/Files/images/Нагорна Марія.jpg

Прізвище, ім'я дитиниНагорна Марія
Вік15 років
Назва гуртка“Настільний теніс”
Досягнення (конкурси, виставки, змагання)1) І місце районнихзмагань з настільного тенісу на призи Є.М. Клименка (2015);
2) І місце районноїлітньої спартакіади (2015);
3) І місце районнихзмагань з настільного тенісу (турнір) — 2016;
4) І місце районнихзмагань з настільного тенісу “Кубок земляків” (2016).
Керівник гурткаВаврічен Олег Анатолійо-вич
Кiлькiсть переглядiв: 126

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.