«ЮНІ МАЙСТРИ СЕМЕНІВЩИНИ»

На початку березня 2020 року в Центрі дитячої та юнацької творчості пройшла міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Творчий захід проходить щорічно з метою підтримки та розвитку образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, залучення вихованців до розуміння прекрасного в навколишньому середовищі, художньо-естетичного виховання дітей та підлітків, пробудження в них поваги до національної культурної спадщини.

На конкурс свої роботи подали здобувачі освіти Семенівського ЗСО І-ІІІ ст. №1, Семенівської гімназії №2, Семенівського ЗСО І-ІІІ ст. №3, Машівського ЗСО І-ІІІ ст., Іванівського ЗСО І-ІІІ ст., Погорільського ЗСО І-ІІІ ст. Чорнорізького ЗСО І-ІІ ст. Типоновицького ЗСО І-ІІІ ст., Хотіївського ЗСО І ст., Олександрівського ЗСО І-ІІ ст., Янжулівської філії І-ІІ ст., Семенівської гімназії №2 та Центру дитячої та юнацької творчості.

Юні митці Семенівщини змагалися у 3-х вікових категоріях, продемонструвавши творчу фантазію, високий рівень поданих на конкурс виробів, неповторність та оригінальність задуму в їхньому виготовленні.

Журі відмітила найкращі роботи.

Розділ «Паперова пластика та оригамі»:

І місце
Заколодна Кіра (молодша вікова категорія), вихованка гуртка «Оригамі» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Криштопа Т.В.).

ІІ місце
Сухотська Вікторія (молодша вікова категорія), вихованка гуртка «Оригамі» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Криштопа Т.В.).
Шпилька Дар’я (молодша вікова категорія), здобувач освіти Семенівської гімназії №2 (керівник Сергієнко Н.М.).

ІІІ місце
Тишик Вероніка (середня вікова категорія), здобувач освіти Погорільського ЗСО І-ІІІ ст. (керівник Степанченко С.І.).
Довгий Валерій (молодша вікова категорія), здобувач освіти Семенівського ЗСО І-ІІІ ст. №1 (керівник Захарченко Н.В.).

Розділ «Народна лялька»:

І місце:
Гребеннік Тетяна, Гребеннік Кристіна, Хаблова Вікторія (середня вікова категорія), здобувачі освіти Янжулівської філії І-ІІ ст. Семенівської гімназії №2 (керівник Селюкова О.В.).

ІІ місце:
Баєва Ксенія, Галич Мирослава, Зборщик Аліна (молодша вікова категорія), вихованки гуртка «Народні ремесла України» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Селюкова О.В.).
творчий колектив (середня вікова категорія) здобувачі освіти Іванівського ЗСО І-ІІІ ст. (керівники Ткач К.В, Зволь О.В).

ІІІ місце:
Деньгуб Анна, Сухотська Вікторія (молодша вікова категорія), вихованки гуртка «Народні ремесла України» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Селюкова О.В.).
Короткий Богдан (середня вікова категорія), здобувач освіти Костобобрівського ЗСО І-ІІІ ст. (керівник Коротка Н.А.).

Розділ «Художня вишивка»:

І місце:
Замолотнєва Валентина (середня вікова категорія), здобувач освіти Янжулівської філії І-ІІ ст. Семенівської гімназії №2 (керівник Селюкова О.В.).

ІІ місце:
Панченко Софія (молодша вікова категорія), здобувач освіти Чорнорізького ЗСО І-ІІ ст. (керівник Степанець К.П.);
Михайленко Ангеліна (молодша вікова категорія), вихованка гуртка «Народні ремесла України» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Селюкова О.В.).

ІІІ місце:
Козік Богдана (середня вікова категорія), здобувач освіти Семенівського ЗСО І-ІІІ ст. №1 (керівник Белянко А.М.).

Розділ «Художнє різьблення по дереву»:

ІІІ місце:
Білобородько Михайло (середня вікова категорія), здобувач освіти Семенівського ЗСО І-ІІІ ст. №3 (керівник Бойко С.І.).

Розділ «В′язання спицями та гачком»:

І місце:
Зборщик Анастасія (старша вікова категорія), вихованка гуртка «В’язання на спицях» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Величенко О.В.).

ІІ місце:
Рамусь Яна (середня вікова категорія), вихованка гуртка «В’язання гачком» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Селюкова О.В.).
Жога Матвій, (молодша вікова категорія), здобувач освіти Хотіївського ЗСО І ст. (керівник Черняй Г.П.).

ІІІ місце:
Мирончук Анастасія (середня вікова категорія), здобувач освіти Машівського ЗСО І-ІІІ ст. (керівник Мирончук А.О.).
Білогрива Евеліна (молодша вікова категорія), вихованка гуртка «В’язання гачком» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Селюкова О.В.).
Васильченко Вікторія (старша вікова категорія), здобувач освіти Семенівської гімназії №2 (керівник Стародубець А.В.).

Розділ «М’яка іграшка»:

І місце:
Коротка Катерина (середня вікова категорія), вихованка гуртка «М’яка іграшка» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Величенко О.В.).

ІІІ місце:
Мелещеніна Ангеліна (молодша вікова категорія), вихованка гуртка «М’яка іграшка» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Величенко О.В.).

Розділ «Бісероплетіння»:

ІІІ місце:
Сухобок Євгенія (середня вікова категорія), здобувач освіти Семенівського ЗСО І-ІІІ ст.№3 (керівник Туряниця Т.М.).
Кожух Андрій, (молодша вікова категорія), здобувач освіти Олександрівського ЗСО І-ІІ ст. (керівник Герасименко Н.Г.).

Розділ «Вироби з природніх матеріалів»:

І місце:
Гавриленко Владислав (молодша вікова категорія), здобувач освіти Олександрівського ЗСО І-ІІ ст. (керівник Герасименко Н.Г.).

ІІ місце:
Шевцова Марія (молодша вікова категорія), здобувач освіти Костобобрівського ЗСО І-ІІІ ст. (керівник Автомієнко Т.М.).

ІІІ місце:
Купрейченко Тарас (молодша вікова категорія), здобувач освіти Олександрівського ЗСО І-ІІ ст. (керівник Купрейченко Т.А.)

Розділ «Ізонитка»:

ІІІ місце:
Довгань Вікторія (молодша вікова категорія), вихованка гуртка «Народні ремесла України» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Селюкова О.В.).

Розділ «Вироби з тіста»:

ІІІ місце:
Максименко Діана (середня вікова категорія), здобувач освіти Семенівського ЗСО І-ІІІ ст. №3 (керівник Туряниця Т.В.).

Розділ «Декоративний розпис»:

ІІІ місце:
Козлова Вікторія (середня вікова категорія), здобувач освіти Костобобрівсько ЗСО І-ІІІ ст. (керівник Овсяник Т.А.).

Розділ «Інші техніки»:

І місце:
Висоцька Альона (середня вікова категорія), здобувач освіти Костобобрівського ЗСО І-ІІІ ст. (керівник Коротка Н.А.).
Чайпеш Марія (середня вікова категорія), здобувач освіти Чорнорізького ЗСО І-ІІ ст. (керівник Артеменко Л.Є.).

ІІ місце:
Попадюк Дарина (середня вікова категорія), здобувач освіти Погорільського ЗСО І-ІІІ ст. (керівник Кочанова О.А.).

ІІІ місце:
Гарбуз Катерина (молодша вікова категорія) здобувач освіти Хотіївського ЗСО І ст. (керівник Сенько І.А.).
Горбатенко Поліна (молодша вікова категорія) здобувач освіти Семенівського ЗСО І- ІІІ ст. №1 (керівник Шевцова О.М.)

Розділ «Живопис»:

І місце:
Шумейко Анастасія (середня вікова категорія), здобувач освіти Семенівської гімназії №2 (керівник Сокол А.П.);

ІІ місце:
Матвійчук Катерина (молодша вікова категорія), вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Швед О.М.).
Гоман Софія (молодша вікова категорія), вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Швед О.М.).

ІІІ місце:
Висоцька Анна (молодша вікова категорія), вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Швед О.М.).
Холоденко Поліна (молодша вікова категорія), здобувач освіти Костобобрівського ЗСО І-ІІІ ст. (керівник Олійник Ю.В.).

Розділ «Графіка»:

І місце:
Єрьома Анатолій (старша вікова категорія), здобувач освіти Семенівської гімназії №2 (керівник Сокол А.П.);

Дякуємо учасникам за творчість!


Галерея "«ЮНІ МАЙСТРИ СЕМЕНІВЩИНИ»"

Кiлькiсть переглядiв: 83

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.