Шахово-шашковий турнір

6 лютого 2015 року на базі Семенівського районного Будинку творчості дітей та юнацтва було проведено районні змагання з шахів та шашок серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. У турнірі взяли участь 9 команд з шахів і 10 команд з шашок. Шахово-шашковий турнір є одним із самих популярних видів спорту в нашій місцевості. У турнірі змагались 38 учасників.

За підсумками турніру призові місця з шашок у командному заліку серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів зайняли команди: Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце, Семенівська гімназія № 2 – ІІ місце і Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 -ІІІ місце, а серед ЗОШ І-ІІ ступенів Семенівська ЗОШ І-ІІ ст. № 5 - І місце, Миколаївська ЗОШ І-ІІ ст. – ІІ місце і Галаганівська ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ місце.

За результатами шахового турніру місця між ЗОШ І-ІІІ ступенів розподілились наступним чином: перше місце здобула команда Радомської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце отримала команда Семенівської гімназії № 2 і третє місце – команда Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Переможцем з шахів серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів стала команда Галаганівської ЗОШ І-ІІ ст.

Не є новиною, що у змаганнях виграють найкращі. Отож, за результатами спортивних змагань у особистому заліку чемпіонами району з шахів стали Мироненко Владислав, учень Радомської ЗОШ І-ІІІ ст., Заєць Діана, учениця Погорільської ЗОШ І-ІІІ ст., Рубайло Андрій, учень Галаганівської ЗОШ І-ІІ ст. і Ткач Яна , учениця Семенівської ЗОШ І-ІІ ст. № 5.

В змаганнях з шашок найсильнішими виявилися Назаріна Рустам, учень Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст., Гельман Крістіна, учениця Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Козіна Інна, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІ ст. і Неживий Ростислав, учень Семенівської ЗОШ І-ІІ ст. № 5

Вітаємо переможців, дякуємо всім учасникам турніру за гарну гру та бажаємо подальших успіхів і спортивних досягнень в інших видах спорту.