ЗМАГАЮТЬСЯ ЮНІ АВІАМОДЕЛІСТИ

Семенівський Будинок творчості дітей та юнацтва до дня Перемоги у Другій світовій війні 10 травня 2015 року, на Семенівському місцевому аеродромі провів традиційні міські змагання з авіамодельного спорту на кубок двічі Героя Радянського Союзу В.В. Сенько. У змаганнях взяли участь п’ять команд міських навчальних закладів, а саме: команди Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Семенівської гімназії № 2, Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Семенівської ЗОШ І-ІІ ст. № 5 та Семенівського районного Будинку творчості дітей та юнацтва.

Погодні умови сприяли проведенню змагань, що дало можливість юним учасникам показати досить пристойні результати. Змагання пройшли в гострій, цікавій боротьбі та комфортній обстановці. У командному заліку перше місце виборола команда Семенівської ЗОШ І-ІІ ст. № 5 у складі Шевчука Антона та Кекух Руслана; друге місце здобула команда Будинку творчості (Саленков Денис і Забарний Дмитро); третє місце отримала команда Семенівської гімназії № 2 (Андрешків Степан та Байдалюк Артем).

У особистому заліку місця серед учасників розподілились наступним чином:

- Забарний Дмитро, вихованець авіамодельного гуртка Будинку творчості виборов І місце;

- Шевчук Антон, учень Семенівської ЗОШ І-ІІ ст. № 5 отримав ІІ місце;

- Кекух Руслан, учень Семенівської ЗОШ І-ІІ ст. № 5 здобув ІІІ місце.

Під час заходу відбулось поєднання “приємного та корисного”: крім змагань для вихованців були організовані показові виступи радіокерованих моделей, які були підготовлені любителями авіамодельного спорту, сімейними екіпажами у складі Шоні Олексія Олександровича із сином Олексієм та Забарного Сергія Вікторовича із сином Дмитром.

Переможці змагань були нагороджені Кубком, дипломами та медалями Семенівського районного Будинку творчості дітей та юнацтва. Організатори змагань висловлюють подяку батькам вихованців та підприємцям міста, які небайдужі до розвитку та популяризації авіамоделізму в районі та надають постійну матеріально-технічну допомогу.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player. Полет